gst-plugins-good 0.10.23.2 - en to lt translation catalogue (63 entries)

en: Failed to decode JPEG image
lt: Nepavyko dekoduoti JPEG paveikslėlio

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
lt: „%s“ atlieka „%s“

en: Could not connect to server
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio

en: Internal data stream error.
lt: Vidinė duomenų srauto klaida.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
lt: Nėra įvesties garso arba jis netinkamas, AVI srautas bus sugadintas.

en: This file contains no playable streams.
lt: Šiame faile nėra atkurtinų srautų.

en: This file is invalid and cannot be played.
lt: Failas netinkamas ir negali būti atkurtas.

en: This file is corrupt and cannot be played.
lt: Failas sugadintas ir negali būti atkurtas.

en: This file is incomplete and cannot be played.
lt: Failas nebaigtas ir negali būti atkurtas.

en: The video in this file might not play correctly.
lt: Šiame faile esantis vaizdo įrašas gali būti atkurtas nekorektiškai.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
lt: Šiame faile per daug srautų. Grojami tik pirmieji %d

en: Internal data flow error.
lt: Vidinė duomenų srauto klaida.

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
lt: Nerasta palaikomų srautų. Jums gali reikėti įdiegti GStreamer RTSP papildinio įskiepį Real media srautams.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
lt: Nerasta palaikomų srautų. Jums gali reikėti leisti daugiau transporto protokolų, arba jūs neturite tinkamo GStreamer RTSP papildinio įskiepio.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
lt: Nepavyko atverti garso įrenginio grojimui. Įrenginį naudoja kita programa.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
lt: Nepavyko atverti garso įrenginio grojimui. Jūs neturite leidimo atverti įrenginį.

en: Could not open audio device for playback.
lt: Nepavyko atverti garso įrenginio grojimui.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
lt: Nepavyko atverti garso įrenginio grojimui. Šis elementas nepalaiko šios Open Sound System versijos.

en: Playback is not supported by this audio device.
lt: Šis garso įrenginys nepalaiko grojimo.

en: Audio playback error.
lt: Garso grojimo klaida.

en: Recording is not supported by this audio device.
lt: Šis garso įrenginys nepalaiko grojimo.

en: Error recording from audio device.
lt: Klaida įrašant iš garso įrenginio.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
lt: Nepavyko atverti garso įrenginio įrašymui. Jūs neturite leidimo atverti įrenginį.

en: Could not open audio device for recording.
lt: Nepavyko atverti garso įrenginio įrašymui.

en: Record Source
lt: Įrašymo šaltinis

en: Microphone
lt: Mikrofonas

en: Line In
lt: Įeinanti linija

en: Internal CD
lt: Vidinis CD

en: SPDIF In
lt: SPDIF įvestis

en: AUX 1 In
lt: AUX 1 įvestis

en: AUX 2 In
lt: AUX 2 įvestis

en: Volume
lt: Garsumas

en: Gain
lt: Garsinimas

en: Monitor
lt: Monitorius

en: Built-in Speaker
lt: Integruotas garsiakalbis

en: Headphone
lt: Ausinės

en: Line Out
lt: Išeinanti linija

en: SPDIF Out
lt: SPDIF išvestis

en: AUX 1 Out
lt: AUX 1 išvestis

en: AUX 2 Out
lt: AUX 2 išvestis

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
lt: Klaida skaitant %d baitus (-ų) iš įrenginio „%s“.

en: Could not map buffers from device '%s'
lt: Nepavyko išdėstyti buferių iš įrenginio „%s“

en: Could not get parameters on device '%s'
lt: Nepavyko įrenginio „%s“ parametrų

en: Failed to set input %d on device %s.
lt: Nepavyko nustatyti įvesties %d įrenginyje %s.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
lt: Klaida gaunant įrenginio „%s“ funkcijas: tai nėra v4l2 tvarkyklė. Patikrinkite, ar tai v4l1 tvarkyklė.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
lt: Nepavyko užklausti įvesties %d įrenginyje %s atributų

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
lt: Nepavyko gauti derintuvo %d įrenginyje „%s“ parametrų.

en: Failed to query norm on device '%s'.
lt: Nepavyko užklausti normalės įrenginyje „%s“.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
lt: Nepavyko gauti valdymo atributų įrenginyje „%s“.

en: Cannot identify device '%s'.
lt: Nepavyko nustatyti įrenginio „%s“.

en: This isn't a device '%s'.
lt: Tai nėra įrenginys „%s“.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
lt: Nepavyko atverti įrenginio „%s“ skaitymui ir rašymui.

en: Device '%s' is not a capture device.
lt: Įrenginys „%s“ nėra įrašymo įrenginys.

en: Device '%s' is not a output device.
lt: Įrenginys „%s“ nėra išvesties įrenginys.

en: Failed to set norm for device '%s'.
lt: Nepavyko nustatyti normalės įrenginiui „%s“.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
lt: Nepavyko gauti įrenginio „%s“ dabartinio derintuvo dažnio.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
lt: Nepavyko nustatyti įrenginio „%s“ derintuvo dažnio į %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
lt: Nepavyko gauti įrenginio „%s“ signalo stiprumo.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
lt: Nepavyko gauti valdiklio %d reikšmės įrenginyje „%s“.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
lt: Nepavyko nustatyti valdiklio %2$d įrenginyje „%3$s“ reikšmės %1$d.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
lt: Nepavyko gauti dabartinės įvesties įrenginyje „%s“. Galbūt tai radijo įrenginys

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
lt: Galimybės keisti skiriamąją gebą operacijos vykdymo metu dar nėra.

en: Cannot operate without a clock
lt: Negali veikti be laikrodžio
