gst-plugins-good 1.0.3 - en to gl translation catalogue (80 entries)

en: Failed to decode JPEG image
gl: Produciuse un erro ao descodificar a imaxe JPEG

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
gl: «%s» por «%s»

en: Could not connect to server
gl: Non foi posíbel conectarse ao servidor

en: No URL set.
gl: No existe un URL estabelecido.

en: Server does not support seeking.
gl: O servidor non admite a busca.

en: Could not resolve server name.
gl: Non foi posíbel resolver o nome do servidor.

en: Could not establish connection to server.
gl: Non foi posíbel estabelecer a conexión co servidor.

en: Secure connection setup failed.
gl: Produciuse un fallo de configuración da conexión segura.

en: Server sent bad data.
gl: O servidor enviou datos erróneos.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
gl: O audio non existe ou non é válido, o fluxo AVI está corrompido.

en: This file contains no playable streams.
gl: Este ficheiro non contén ningún fluxo reproducíbel.

en: This file is invalid and cannot be played.
gl: Este ficheiro é incorrecto e non pode reproducirse.

en: This file is corrupt and cannot be played.
gl: Este ficheiro está danado e non pode reproducirse.

en: Invalid atom size.
gl: Tamaño atom non válido.

en: This file is incomplete and cannot be played.
gl: Este ficheiro está incompleto e non pode reproducirse.

en: The video in this file might not play correctly.
gl: Este vídeo neste ficheiro podería non reproducirse correctamente.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
gl: Este ficheiro contén demasiados fluxos. Só se reproducirá o primeiro %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
gl: Non se encontrou un fluxo compatíbel. Pode que necesite instalar unha extensión RTSP de GStreamer para os formatos de fluxo Real.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
gl: Non se encontrou un fluxo compatíbel. Pode que necesite permitir máis protocolos de transporte ou de outra forma pode que lle falte a extensión correcta de RTSP de GStreamer.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son para a reprodución. O dispositivo está sendo empregado por outro aplicativo.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son. Vostede non ten permisos para abrir o dispositivo.

en: Could not open audio device for playback.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son para a reprodución.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son para a reprodución. Esta versión do Open Sound System non está admitida por este elemento.

en: Playback is not supported by this audio device.
gl: Este dispositivo de son non admite a reprodución.

en: Audio playback error.
gl: Erro de reprodución de son.

en: Recording is not supported by this audio device.
gl: Este dispositivo de son non admite a gravación.

en: Error recording from audio device.
gl: Erro ao gravar do dispositivo de son.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son para a gravación. Vostede non ten permisos para abrir o dispositivo.

en: Could not open audio device for recording.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo de son para a gravación.

en: Record Source
gl: Orixe da gravación

en: Microphone
gl: Micrófono

en: Line In
gl: Liña de entrada

en: Internal CD
gl: CD interno

en: SPDIF In
gl: Entrada SPDIF

en: AUX 1 In
gl: Entrada AUX 1

en: AUX 2 In
gl: Entrada AUX 2

en: Gain
gl: Ganancia

en: Built-in Speaker
gl: Altofalante interno

en: Headphone
gl: Cascos

en: Line Out
gl: Liña de saída

en: SPDIF Out
gl: Saída SPDIF

en: AUX 1 Out
gl: Saída AUX 1

en: AUX 2 Out
gl: Saída AUX 2

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
gl: Produciuse un erro ao ler %d bytes desde o dispositivo «%s».

en: Failed to enumerate possible video formats device '%s' can work with
gl: Produciuse un fallo ao enumerar os formatos de vídeo posíbeis cos que o dispositivo «%s» pode reproducir

en: Could not map buffers from device '%s'
gl: Non foi posíbel mapear os búferes do dispositivo «%s»

en: The driver of device '%s' does not support the IO method %d
gl: O controlador do dispositivo «%s» non admite o método IO %d

en: The driver of device '%s' does not support any known IO method.
gl: O controlador do dispositivo «%s» non admite calquera método IO coñecido.

en: Device '%s' is busy
gl: O dispositivo «%s» está ocupado

en: Device '%s' cannot capture at %dx%d
gl: O dispositivo «%s» non pode capturar a %dx%d

en: Device '%s' cannot capture in the specified format
gl: O dispositivo «%s» non pode capturar o formato especificado

en: Could not get parameters on device '%s'
gl: Non foi posíbel obter os parámetros para o dispositivo «%s»

en: Video device did not accept new frame rate setting.
gl: O dispositivo de vídeo non acepta a nova configuración de taxa de marcos.

en: Failed to get settings of tuner %d on device '%s'.
gl: Produciuse un erro ao obter as configuracións do sintonizador %d no dispositivo «%s».

en: Error getting capabilities for device '%s'.
gl: Produciuse un erro ao ler as capacidades para o dispositivo «%s».

en: Device '%s' is not a tuner.
gl: O dispositivo «%s» non é un sintonizador.

en: Failed to get radio input on device '%s'.
gl: Produciuse un fallo ao obter a entrada do radio no dispositivo %s.

en: Failed to set input %d on device %s.
gl: Produciuse un fallo ao estabelecer a entrada %d no dispositivo %s.

en: Failed to change mute state for device '%s'.
gl: Produciuse un erro ao cambiar o estado de enmudecido para o dispositivo «%s».

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
gl: Produciuse un erro ao obter as capacidades do dispositivo «%s»: Non é un controlador v4l2. Comprobe se é un controlador v4l1.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
gl: Produciuse un erro ao consultar os atributos de entrada %d no dispositivo %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
gl: Produciuse un erro ao configurar o sintonizador %d no dispositivo «%s».

en: Failed to query norm on device '%s'.
gl: Produciuse un erro ao consultar a norma no dispositivo «%s».

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
gl: Produciuse un erro ao obter os atributos de control do dispositivo «%s».

en: Cannot identify device '%s'.
gl: Non foi posíbel identificar o dispositivo «%s».

en: This isn't a device '%s'.
gl: Este non é un dispositivo «%s».

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo «%s» para lectura e escritura.

en: Device '%s' is not a capture device.
gl: O dispositivo «%s» non é un dispositivo de captura.

en: Device '%s' is not a output device.
gl: O dispositivo «%s» non é un dispositivo de captura.

en: Failed to set norm for device '%s'.
gl: Produciuse un fallo ao estabelecer a norma no dispositivo «%s».

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
gl: Produciuse un fallo  ao obter a frecuencia actual do sintonizador para o dispositivo «%s».

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
gl: Produciuse un erro ao estabelecer a frecuencia actual do sintonizador para o dispositivo «%s» a %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
gl: Produciuse un erro ao obter a potencia do sinal para o dispositivo «%s».

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
gl: Produciuse un erro ao obter o valor para o control %d do dispositivo «%s».

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
gl: Produciuse un fallo ao estabelecer o valor %ds para o control %d do dispositivo «%s».

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
gl: Produciuse un fallo ao obter a entrada actual no dispositivo «%s». Cicáis sexa un dispositivo de radio.

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
gl: Produciuse un fallo ao obter a entrada actual no dispositivo «%s». Quizais sexa un dispositivo de radio

en: Failed to set output %d on device %s.
gl: Produciuse un fallo ao estabelecer a saída %d no dispositivo %s.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
gl: Aínda non se admite o cambio de resolución durante a reprodución.

en: Cannot operate without a clock
gl: Non é posíbel operar sen reloxo
