gst-plugins-good-1.12.0 - en to hr translation catalogue (107 entries)

en: Jack server not found
hr: Poslužitelj Jack nije pronađen

en: Failed to decode JPEG image
hr: Nije uspjelo dekodirati JPEG sliku

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
hr: ‘%s’ (‘%s’)

en: Could not connect to server
hr: Spajanje na poslužitelj nije moguće

en: No URL set.
hr: URL adresa nije imenovana.

en: Could not resolve server name.
hr: Nije moguće razriješiti ime poslužitelja.

en: Could not establish connection to server.
hr: Nije moguće uspostaviti vezu s poslužiteljem.

en: Secure connection setup failed.
hr: Uspostavljanje sigurne veze nije uspjelo.

en: A network error occurred, or the server closed the connection unexpectedly.
hr: Dogodila se mrežna greška, ili je poslužitelj neočekivano zatvorio vezu.

en: Server sent bad data.
hr: Poslužitelj je poslao neispravne podatke.

en: Server does not support seeking.
hr: Poslužitelj ne podržava traženje.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
hr: Nema audio ulaza ili je neispravan, AVI stream će biti iskvaren.

en: This file contains no playable streams.
hr: Ova datoteka ne sadrži nijedan upotrebljivi stream (tok podataka).

en: This file is invalid and cannot be played.
hr: Datoteka je neispravna i ne može se reproducirati.

en: Cannot play stream because it is encrypted with PlayReady DRM.
hr: Ovaj stream nije moguće reproducirati jer je kriptiran s PlayReady DRM.

en: This file is corrupt and cannot be played.
hr: Datoteka je iskvarena i ne može se reproducirati.

en: Invalid atom size.
hr: Veličina atoma je neispravna.

en: This file is incomplete and cannot be played.
hr: Datoteka je nepotpuna i ne može se reproducirati.

en: The video in this file might not play correctly.
hr: Video iz ove datoteke se možda neće ispravno reproducirati.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
hr: U ovoj datoteci ima previše streamova (streams). Samo prvih %d će se reproducirati

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
hr: Nijedan podržani stream nije nađen. Možda ćete morati instalirati GStreamer RTSP dodatni plugin za Real medijske streamove.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
hr: Nijedan podržani stream nije nađen. Možda ćete morati dopustiti više prijenosnih protokola ili možda vam nedostaje odgovarajući GStreamer RTSP dodatni plugin.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
hr: Audiouređaj nije moguće otvoriti za reprodukciju. Uređaj trenutačno koristi neka druga aplikacija.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
hr: Audiouređaj nije moguće otvoriti za reprodukciju. Nemate dopuštenje za otvaranje uređaja.

en: Could not open audio device for playback.
hr: Audiouređaj nije moguće otvoriti za reprodukciju.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
hr: Audiouređaj nije moguće otvoriti za reprodukciju. Ovaj element ne podržava ovu inačicu Open Sound System.

en: Playback is not supported by this audio device.
hr: Ovaj audiouređaj ne podržava reprodukciju.

en: Audio playback error.
hr: Greška u audio reprodukciji.

en: Recording is not supported by this audio device.
hr: Ovaj audiouređaj ne podržava snimanje.

en: Error recording from audio device.
hr: Greška snimanja s audiouređaja.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
hr: Audiouređaj nije moguće otvoriti za snimanje. Nemate dopuštenje za otvaranje uređaja.

en: Could not open audio device for recording.
hr: Audiouređaj nije moguće otvoriti za snimanje.

en: CoreAudio device not found
hr: CoreAudio uređaj nije pronađen

en: CoreAudio device could not be opened
hr: CoreAudio uređaj nije moguće otvoriti

en: Record Source
hr: Izvor snimanja

en: Microphone
hr: Mikrofon

en: Line In
hr: Linijski ulaz

en: Internal CD
hr: Interni CD

en: SPDIF In
hr: SPDIF ulaz

en: AUX 1 In
hr: AUX 1 ulaz

en: AUX 2 In
hr: AUX 2 ulaz

en: Codec Loopback
hr: Kodek-povratna petlja

en: SunVTS Loopback
hr: SunVTS-povratna petlja

en: Volume
hr: Glasnoća

en: Gain
hr: Pojačanje

en: Monitor
hr: Nadzor

en: Built-in Speaker
hr: Ugrađeni zvučnik

en: Headphone
hr: Slušalica

en: Line Out
hr: Linijski izlaz

en: SPDIF Out
hr: SPDIF izlaz

en: AUX 1 Out
hr: AUX 1 izlaz

en: AUX 2 Out
hr: AUX 2 izlaz

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
hr: Greška čitanja %d bajtova s uređaja ‘%s’.

en: Failed to enumerate possible video formats device '%s' can work with
hr: Nije uspjelo nabrojati sve moguće video formate s kojima uređaj ‘%s’ može raditi

en: Could not map buffers from device '%s'
hr: Nije moguće preslikati (map) međuspremnike iz uređaja ‘%s’

en: The driver of device '%s' does not support the IO method %d
hr: Upravljački program uređaja ‘%s’ ne podržava IO metodu %d

en: The driver of device '%s' does not support any known IO method.
hr: Upravljački program uređaja ‘%s’ ne podržava nijednu poznatu IO metodu.

en: Device '%s' is busy
hr: Uređaj ‘%s’ je zauzet

en: Device '%s' cannot capture at %dx%d
hr: Uređaj ‘%s’ ne može snimati s razlučivosti od %dx%d

en: Device '%s' cannot capture in the specified format
hr: Uređaj ‘%s’ ne može snimati u specificiranom formatu.

en: Device '%s' does support non-contiguous planes
hr: Device ‘%s’ ne podržava prekinute ravnine

en: Could not get parameters on device '%s'
hr: Parametre uređaja ‘%s’ nije moguće dobiti

en: Video device did not accept new frame rate setting.
hr: Videouređaj nije prihvatio novu frekvenciju slika (ili poluslika).

en: Video device did not provide output format.
hr: Videouređaj nije predočio izlazni format.

en: Video device returned invalid dimensions.
hr: Videouređaj je uzvratio s neispravnim dimenzijama.

en: Video device uses an unsupported interlacing method.
hr: Videouređaj koristi nepodržanu metodu poluslika.

en: Video device uses an unsupported pixel format.
hr: Videouređaj koristi format piksela koji nije podržan.

en: Failed to configure internal buffer pool.
hr: Nije uspjelo konfigurirati internu zalihu međuspremnika.

en: Video device did not suggest any buffer size.
hr: Videouređaj nije predložio nijednu veličinu međuspremnika.

en: No downstream pool to import from.
hr: Nema se od nikuda uvesti ‘downstream’ zaliha.

en: Failed to get settings of tuner %d on device '%s'.
hr: Nije uspjelo dobiti postavke tunera %d na uređaj ‘%s’.

en: Error getting capabilities for device '%s'.
hr: Greška pri dobivanju podataka o mogućnostima uređaja ‘%s’.

en: Device '%s' is not a tuner.
hr: Uređaj ‘%s’ nije tuner.

en: Failed to get radio input on device '%s'.
hr: Nije uspjelo dobiti radijski ulaz na uređaju ‘%s’.

en: Failed to set input %d on device %s.
hr: Nije uspjelo postaviti ulaz %d na uređaj %s.

en: Failed to change mute state for device '%s'.
hr: Nije uspjelo promijeniti status mute (Zvûk (da/ne) za uređaj ‘%s’.

en: Failed to allocated required memory.
hr: Nije uspjelo izdvojiti potrebnu memoriju.

en: Failed to allocate required memory.
hr: Nije uspjelo dodijeliti potrebnu memoriju.

en: Converter on device %s has no supported input format
hr: Konverter na uređaju %s nema podržani ulazni format

en: Converter on device %s has no supported output format
hr: Konverter na uređaju %s nema podržani izlazni format

en: Encoder on device %s has no supported input format
hr: Koder na uređaju %s nema podržani ulazni format

en: Encoder on device %s has no supported output format
hr: Koder na uređaju %s nema podržani izlazni format

en: Failed to start decoding thread.
hr: Nije uspjelo započeti dekodiranje niti (thread).

en: Failed to process frame.
hr: Nije uspjelo obraditi sliku (polusliku).

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
hr: Greška pri dobivanja mogućnosti za uređaj ‘%s’: To nije v4l2 upravljački program. Provjerite da li je v4l1 upravljački program.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
hr: Nije uspjelo ispitati svojstva ulaza %d uređaja %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
hr: Nije uspjelo dobiti postavke tunera %d uređaja ‘%s’.

en: Failed to query norm on device '%s'.
hr: Nije uspjelo ispitati normu (standard) na uređaju ‘%s’.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
hr: Nije uspjelo dobiti upravljačka svojstva uređaja ‘%s’.

en: Cannot identify device '%s'.
hr: Ne može se identificirati uređaj ‘%s’.

en: This isn't a device '%s'.
hr: Ovo nije uređaj ‘%s’.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
hr: Uređaj ‘%s’nije moguće otvoriti za čitanje i pisanje.

en: Device '%s' is not a capture device.
hr: Uređaj ‘%s’ nije uređaj za snimanje.

en: Device '%s' is not a output device.
hr: Uređaj ‘%s’ nije izlazni uređaj.

en: Device '%s' is not a M2M device.
hr: Uređaj ‘%s’ nije M2M uređaj.

en: Could not dup device '%s' for reading and writing.
hr: Uređaj ‘%s’nije moguće duplicirati za čitanje i pisanje.

en: Failed to set norm for device '%s'.
hr: Nije uspjelo postaviti normu (standard) za uređaj ‘%s’.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
hr: Nije uspjelo dobiti trenutačnu frekvenciju tunera za uređaj ‘%s’.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
hr: Nije uspjelo postaviti trenutačnu frekvenciju tunera za uređaj ‘%s’ na %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
hr: Nije uspjelo dobiti snagu signala za uređaj ‘%s’.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
hr: Nije uspjelo dobiti vrijednost za kontrolu %d na uređaju ‘%s’.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
hr: Nije uspjelo postaviti vrijednost %d za kontrolu %d na uređaju ‘%s’.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
hr: Nije uspjelo dobiti trenutačni ulaz na uređaju ‘%s’. Možda je to radiouređaj

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
hr: Nije uspjelo dobiti trenutačni izlaz na uređaju ‘%s’. Možda je to radiouređaj

en: Failed to set output %d on device %s.
hr: Nije uspjelo postaviti izlaz %d na uređaj %s.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
hr: Promjena rezolucije u tijeku rada (runtime) još nije podržana.

en: Cannot operate without a clock
hr: Ne mogu raditi bez takta (sata)
