gst-plugins-good 1.4.1 - en to tr translation catalogue (104 entries)

en: Jack server not found
tr: Jack sunucusu bulunamadı

en: Failed to decode JPEG image
tr: JPEG görüntüsünü çözümlenemedi

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
tr: '%s' tarafından '%s'

en: Could not connect to server
tr: Sunucuya bağlanamıyor

en: No URL set.
tr: Hiç bir URL ayarlanmamış.

en: Server does not support seeking.
tr: Sunucu aramayı desteklemiyor.

en: Could not resolve server name.
tr: Sunucu adı çözümlenemiyor.

en: Could not establish connection to server.
tr: Sunucuyla bağlantı kurulumayor.

en: Secure connection setup failed.
tr: Güvenli bağlantı ayarı yapılamadı.

en: Server sent bad data.
tr: Sunucu yetersiz veri gönderdi.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
tr: Geçerli bir ses girişi bulunamadı. AVI akışı kesilecek.

en: This file contains no playable streams.
tr: Dosya çalınabilir akışlar içermiyor.

en: This file is invalid and cannot be played.
tr: Bu dosya geçersiz ve oynatılamaz.

en: Cannot play stream because it is encrypted with PlayReady DRM.
tr: Akış çalınamadı çünkü PlayReady DRM ile şifrelenmiş.

en: This file is corrupt and cannot be played.
tr: Bu dosya bozuk ve oynatılamaz.

en: Invalid atom size.
tr: Geçersiz atom boyutu

en: This file is incomplete and cannot be played.
tr: Dosya eksik ve oynatılamaz.

en: The video in this file might not play correctly.
tr: Bu dosyadaki vidyo doğru oynatılamıyabilir.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
tr: Bu dosya çok fazla akış içeriyor. Sadece ilki oynatılıyor %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
tr: Desteklenen bir akış bulunamadı. Real Media akışları için bir GStreamer RTSP uzantı eklentisi kurmalısınız.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
tr: Desteklenen akış bulunamadı. Daha fazla aktarım protokolüne izin vermeniz veya doğru GStreamer RTSP uzantı eklentisine onay vermeniz gerekebilir.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
tr: Çalmak için ses aygıtı açılamıyor. Aygıt başka bir uygulama tarafından kullanılıyor.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
tr: Çalmak için ses aygıtı açılamıyor. Aygıtı açma izniniz bulunmuyor.

en: Could not open audio device for playback.
tr: Çalmak için ses aygıtı açılamıyor.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
tr: Çalma için ses aygıtı açılamıyor. Açık Ses Sistemi'nin bu sürümü, bu öğeyi desteklemiyor.

en: Playback is not supported by this audio device.
tr: Bu ses aygıtı çalmayı desteklemiyor.

en: Audio playback error.
tr: Ses çalma hatası.

en: Recording is not supported by this audio device.
tr: Bu ses aygıtı kaydetmeyi desteklemiyor.

en: Error recording from audio device.
tr: Ses aygıtından kaydetmekte hata.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
tr: Kayıt için aygıtı açamıyor. Aygıtı açmak için yetkiniz yok.

en: Could not open audio device for recording.
tr: Aygıtı kayıt için açamıyor.

en: Record Source
tr: Kayıt Kaynağı

en: Microphone
tr: Mikrofon

en: Line In
tr: Hat Girişi

en: Internal CD
tr: Dahili CD

en: SPDIF In
tr: SPDIF Girişi

en: AUX 1 In
tr: AUX 1 Giriş

en: AUX 2 In
tr: AUX 2 Giriş

en: Codec Loopback
tr: Kodek Geridönüşü

en: SunVTS Loopback
tr: SunVTS Geridönüşü

en: Volume
tr: Ses Girişi

en: Gain
tr: Kazanç

en: Monitor
tr: Hoparlör

en: Built-in Speaker
tr: Varsayılan Hoparlör

en: Headphone
tr: Kulaklık

en: Line Out
tr: Hat Çıkışı

en: SPDIF Out
tr: SPDIF Çıkış

en: AUX 1 Out
tr: AUX 1 Çıkış

en: AUX 2 Out
tr: AUX 2 Çıkış

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
tr: %d bayt bilgili '%s' aygıtından okumada hata.

en: Failed to enumerate possible video formats device '%s' can work with
tr: Aygıtın '%s' birlikte çalışabileceği vidyo kiplerini sıralamada hata

en: Could not map buffers from device '%s'
tr: Aygıttan '%s' bellekler eşlenemiyor

en: The driver of device '%s' does not support the IO method %d
tr: Bu aygıtın sürücüsü '%s' IO yöntemini desteklemiyor %d

en: The driver of device '%s' does not support any known IO method.
tr: Bu aygıtın sürücüsü '%s' bilinen IO yöntemlerinden herhangi birisini desteklemiyor.

en: Device '%s' is busy
tr: Aygıt '%s' meşgul

en: Device '%s' cannot capture at %dx%d
tr: Aygıt '%s' görüntü yakalayamadı%dx%d

en: Device '%s' cannot capture in the specified format
tr: Aygıt '%s' belirtilen kipte görüntü yakalayamadı

en: Device '%s' does support non-contiguous planes
tr: Aygıt '%s' bitişik olmayan düzlemleri desteklemiyor

en: Could not get parameters on device '%s'
tr: Değiştirgeler aygıttan '%s' alınamıyor

en: Video device did not accept new frame rate setting.
tr: Vidyo aygıtı yeni çerçeve oranı ayarlarını kabul etmedi.

en: Video device did not provide output format.
tr: Video aygıtı çıktı biçimini sağlamadı.

en: Video device returned invalid dimensions.
tr: Video aygıtı geçersiz boyutlar döndü.

en: Video devices uses an unsupported interlacing method.
tr: Video aygıtları desteklenmeyen bir birbirine geçme yöntemi kullanıyor.

en: Video devices uses an unsupported pixel format.
tr: Video aygıtları desteklenmeyen bir piksel biçimini kullanıyor.

en: Failed to configure internal buffer pool.
tr: İç tampon bellek havuzu yapılandırılamıyor.

en: Video device did not suggest any buffer size.
tr: Video aygıtı herhangi bir tampon bellek boyutu önermedi.

en: No downstream pool to import from.
tr: İçeri aktarılacak akıntı havuzu yok.

en: Failed to get settings of tuner %d on device '%s'.
tr: İstasyon ayarlarını bulma işlemi %d şu aygıtta '%s' başarılamadı.

en: Error getting capabilities for device '%s'.
tr: Bu aygıt için kapasite bilgisi alınamadı '%s'.

en: Device '%s' is not a tuner.
tr: Aygıt '%s' bir radyo değil.

en: Failed to get radio input on device '%s'.
tr: Radyo giriş değeri şu aygıtta '%s' ayarlanamadı.

en: Failed to set input %d on device %s.
tr: Giriş değeri olarak bu %d şu aygıtta %s ayarlanamadı.

en: Failed to change mute state for device '%s'.
tr: Aygıt '%s' susturulmaya ayarlanamadı.

en: Failed to allocated required memory.
tr: Gerekli bellek ayrılamadı.

en: Failed to allocate required memory.
tr: Gerekli bellek ayrılamıyor.

en: Converter on device %s has no supported input format
tr: Aygıt %s üzerindeki dönüştürücü girdi biçimini desteklemiyor

en: Converter on device %s has no supported output format
tr: Aygıt %s üzerindeki dönüştürücü çıktı biçimini desteklemiyor

en: Encoder on device %s has no supported input format
tr: Aygıt %s üzerindeki kodlayıcı girdi biçimini deskteklemiyor

en: Encoder on device %s has no supported output format
tr: Aygıt %s üzerindeki kodlayıcı çıktı biçimini deskteklemiyor

en: Failed to start decoding thread.
tr: Çözme işi başlaması başarısız.

en: Failed to process frame.
tr: İşlem çerçevesi başarısız.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
tr: Şu aygıtın '%s' özelliklerini almada hata: O bir v4l2 sürücüsü değil. Onun bir v4l1 sürücüsü olup olmadığını denetleyin.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
tr: Giriş davranışları sorgusu %d şu aygıtta %s başarılamadı

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
tr: Radyo istasyonu ayarlarını bulma %d şu aygıtta '%s' başarılamadı.

en: Failed to query norm on device '%s'.
tr: Şu aygıtta '%s' sorgu normuna erişilemedi.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
tr: Denetim davranışları şu aygıtta '%s' bulunamadı.

en: Cannot identify device '%s'.
tr: Aygıt tanımlanamıyor '%s'.

en: This isn't a device '%s'.
tr: Bu bir aygıt değil'%s'.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
tr: Şu aygıtı '%s' okuma ve yazma için açamıyor.

en: Device '%s' is not a capture device.
tr: Aygıt '%s' bir yakalama aygıtı değil.

en: Device '%s' is not a output device.
tr: Aygıt '%s' bir çıkış aygıtı değil.

en: Device '%s' is not a M2M device.
tr: Aygıt '%s' bir M2M aygıtı değil.

en: Could not dup device '%s' for reading and writing.
tr: Okuma ve yazma için '%s' aygıtı kopyalanamadı.

en: Failed to set norm for device '%s'.
tr: Aygıt için '%s' norm değerleri ayarlanamadı.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
tr: Aygıt için '%s' radyo frekansları ayarlanamadı.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
tr: Aygıt için '%s' radyo frekansı %lu Hz için yapılamadı.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
tr: Aygıt için '%s' güçlü sinyal alımı gerçekleşemedi.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
tr: Denetim değeri şuna %d bu aygıtta '%s' ayarlanamadı.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
tr: Değer %d denetim için %d şu aygıtta '%s' ayarlanamadı.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
tr: Şu aygıtta '%s' geçerli giriş elde edilemedi. O bir radyo aygıtı olabilir.

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
tr: Şu aygıtta '%s' geçerli giriş elde edilemedi. O bir radyo aygıtı olabilir.

en: Failed to set output %d on device %s.
tr: Çıkış değeri olarak %d şu aygıtta %s elde edilemedi.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
tr: Çalışırken çözünürlüğü değiştirmek henüz desteklenmiyor.

en: Cannot operate without a clock
tr: Saat olmadan çalışamaz
