gst-plugins-good-1.7.2 - en to cs translation catalogue (106 entries)

en: Jack server not found
cs: Server Jack nebyl nalezen

en: Failed to decode JPEG image
cs: Selhalo dekódování obrázku JPEG

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
cs: „%s“ od „%s“

en: Could not connect to server
cs: Nezdařilo se spojení se serverem

en: No URL set.
cs: Není nastavena žádná adresa URL.

en: Server does not support seeking.
cs: Server nepodporuje přeskakování.

en: Could not resolve server name.
cs: Nezdařil se překlad názvu serveru.

en: Could not establish connection to server.
cs: Nezdařilo se navázání spojení se serverem.

en: Secure connection setup failed.
cs: Selhalo nastavení zabezpečeného připojení.

en: A network error occurred, or the server closed the connection unexpectedly.
cs: Došlo k chybě sítě nebo server neočekávaně ukončil spojení.

en: Server sent bad data.
cs: Server odeslal chybná data.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
cs: Žádný nebo neplatný zvukový vstup, proud AVI bude poškozen.

en: This file contains no playable streams.
cs: Tento soubor neobsahuje hratelné proudy.

en: This file is invalid and cannot be played.
cs: Tento soubor je neplatný a nelze jej přehrát.

en: Cannot play stream because it is encrypted with PlayReady DRM.
cs: Nelze přehrát proud, protože je šifrován pomocí DRM PlayReady.

en: This file is corrupt and cannot be played.
cs: Tento soubor je poškozen a nelze jej přehrát.

en: Invalid atom size.
cs: Neplatná atomická velikost.

en: This file is incomplete and cannot be played.
cs: Tento soubor není úplný a nelze jej přehrát.

en: The video in this file might not play correctly.
cs: Video v tomto souboru se nemusí přehrát správně.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
cs: Tento soubor obsahuje příliš mnoho proudů. Přehrává se pouze první %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
cs: Nebyl nalezen žádný podporovaný proud. Bude patrně nutné nainstalovat zásuvný modul rozšíření GStreamer RTSP pro multimediální proudy Real.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
cs: Nebyl nalezen žádný podporovaný proud. Patrně bude nutné povolit více přenosových protokolů, jinak nejspíš bude scházet potřebný zásuvný modul rozšíření GStreamer RTSP.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít pro přehrávání. Zařízení je používáno jinou aplikací.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít pro přehrávání. Nemáte oprávnění k otevření zařízení.

en: Could not open audio device for playback.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít pro čtení.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
cs: Nezdařilo se otevření zvukového zařízení pro přehrávání. Tato verze Open Sound System není příslušným prvkem podporována.

en: Playback is not supported by this audio device.
cs: Přehrávání není tímto zvukovým zařízením podporováno.

en: Audio playback error.
cs: Chyba přehrávání zvuku.

en: Recording is not supported by this audio device.
cs: Toto zvukové zařízení nepodporuje nahrávání.

en: Error recording from audio device.
cs: Chyba při nahrávání ze zvukového zařízení.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít pro nahrávání. Nemáte oprávnění k otevření zařízení.

en: Could not open audio device for recording.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít pro nahrávání.

en: CoreAudio device not found
cs: Nebylo nalezeno zařízení CoreAudio

en: CoreAudio device could not be opened
cs: Nelze otevřít zařízení CoreAudio

en: Record Source
cs: Zdroj nahrávání

en: Microphone
cs: Mikrofon

en: Line In
cs: Linkový vstup

en: Internal CD
cs: Interní CD

en: SPDIF In
cs: Vstup SPDIF

en: AUX 1 In
cs: Vstup AUX 1

en: AUX 2 In
cs: Vstup AUX 2

en: Codec Loopback
cs: Kodeková smyčka

en: SunVTS Loopback
cs: Smyčka SunVTS

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Gain
cs: Zesílení

en: Built-in Speaker
cs: Zabudovaný reproduktor

en: Headphone
cs: Sluchátko

en: Line Out
cs: Linkový výstup

en: SPDIF Out
cs: Výstup SPDIF

en: AUX 1 Out
cs: Výstup AUX 1

en: AUX 2 Out
cs: Výstup AUX 2

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
cs: Chyba při čtení %d bajtů na zařízení „%s“.

en: Failed to enumerate possible video formats device '%s' can work with
cs: Selhalo vytvoření seznamu možných formátů videa, se kterými umí zařízení „%s“ pracovat

en: Could not map buffers from device '%s'
cs: Nezdařilo se mapování vyrovnávací paměti ze zařízení „%s“

en: The driver of device '%s' does not support the IO method %d
cs: Ovladač zařízení „%s“ nepodporuje V/V metodu %d

en: The driver of device '%s' does not support any known IO method.
cs: Ovladač zařízení „%s“ nepodporuje žádnou známou V/V metodu.

en: Device '%s' is busy
cs: Zařízení „%s“ je zaneprázdněno

en: Device '%s' cannot capture at %dx%d
cs: Zařízení „%s“ neumí zachytávat v rozměru %d × %d

en: Device '%s' cannot capture in the specified format
cs: Zařízení „%s“ neumí zachytávat v tomto konkrétním formátu

en: Device '%s' does support non-contiguous planes
cs: Zařízení „%s“ nepodporuje nesousedící složky obrazu

en: Could not get parameters on device '%s'
cs: Nezdařilo se zjištění parametrů na zařízení „%s“

en: Video device did not accept new frame rate setting.
cs: Videozařízení nepřijalo nové nastavení snímkové rychlosti.

en: Video device did not provide output format.
cs: Videozařízení neposkytuje výstupní formát.

en: Video device returned invalid dimensions.
cs: Videozařízení sdělilo neplatné rozměry.

en: Video devices uses an unsupported interlacing method.
cs: Videozařízení používá nepodporovanou metodu prokládání.

en: Video devices uses an unsupported pixel format.
cs: Videozařízení používá nepodporovaný rastrový formát.

en: Failed to configure internal buffer pool.
cs: Selhalo nastavení vnitřní společné vyrovnávací paměti.

en: Video device did not suggest any buffer size.
cs: Videozařízení nedoporučuje nijakou velikost vyrovnávací paměti.

en: No downstream pool to import from.
cs: Neexistuje žádný společný proud dat, ze kterého by šlo importovat.

en: Failed to get settings of tuner %d on device '%s'.
cs: Selhalo zjištění nastavení tuneru %d u zařízení „%s“.

en: Error getting capabilities for device '%s'.
cs: Chyba při zjišťování schopností zařízení „%s“.

en: Device '%s' is not a tuner.
cs: Zařízení „%s“ není tuner.

en: Failed to get radio input on device '%s'.
cs: Selhalo získání rádiového vstupu u zařízení „%s“.

en: Failed to set input %d on device %s.
cs: Nezdařilo se nastavení vstupu %d u zařízení „%s“.

en: Failed to change mute state for device '%s'.
cs: Selhala změna stavu zapnutí/vypnutí zvuku u zařízení „%s“.

en: Failed to allocated required memory.
cs: Selhalo přidělení požadované paměti.

en: Failed to allocate required memory.
cs: Selhalo přidělení požadované paměti.

en: Converter on device %s has no supported input format
cs: Převodník na zařízení „%s“ nepodporuje vstupní formát

en: Converter on device %s has no supported output format
cs: Převodník na zařízení „%s“ nepodporuje výstupní formát

en: Encoder on device %s has no supported input format
cs: Kodér na zařízení „%s“ nepodporuje vstupní formát

en: Encoder on device %s has no supported output format
cs: Kodér na zařízení „%s“ nepodporuje výstupní formát

en: Failed to start decoding thread.
cs: Selhalo spuštění vlákna dekodéru.

en: Failed to process frame.
cs: Selhalo zpracování snímku.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
cs: Chyba při získávání informací o schopnostech u zařízení „%s“: Nejedná se o ovladač v4l2. Zkontrolujte, zda se nejedná o ovladač v4l1.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
cs: Nezdařilo se dotázání na vlastnosti vstupu %d u zařízení „%s“

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
cs: Selhalo zjištění nastavení tuneru %d u zařízení „%s“.

en: Failed to query norm on device '%s'.
cs: Nezdařilo se dotázání na normu na zařízení „%s“.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
cs: Nezdařilo se zjištění vlastností ovládacích prvků u zařízení „%s“.

en: Cannot identify device '%s'.
cs: Nezdařilo se rozpoznat zařízení „%s“.

en: This isn't a device '%s'.
cs: Toto není zařízení „%s“.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
cs: Nezdařilo se otevřít zařízení „%s“ pro čtení a zápis.

en: Device '%s' is not a capture device.
cs: Zařízení „%s“ není zachytávacím zařízením.

en: Device '%s' is not a output device.
cs: Zařízení „%s“ není výstupním zařízením.

en: Device '%s' is not a M2M device.
cs: Zařízení „%s“ není zařízením M2M.

en: Could not dup device '%s' for reading and writing.
cs: Nezdařilo se duplikovat zařízení „%s“ pro čtení a zápis.

en: Failed to set norm for device '%s'.
cs: Selhalo nastavení normy u zařízení „%s“.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
cs: Selhalo zjištění aktuální frekvence tuneru u zařízení „%s“.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
cs: Selhalo nastavení aktuální frekvence tuneru u zařízení „%s“ na %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
cs: Selhalo zjištění síly signálu u zařízení „%s“.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
cs: Selhalo zjištění hodnoty u ovládacího prvku %d na zařízení „%s“.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
cs: Selhalo nastavení hodnoty %d u ovládacího prvku %d na zařízení „%s“.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
cs: Selhalo získání aktuálního vstupu na zařízení „%s“. Možná se jedná o radiopřijímač.

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
cs: Selhalo získání aktuálního výstupu na zařízení „%s“. Možná se jedná o radiopřijímač

en: Failed to set output %d on device %s.
cs: Selhalo nastavení výstupu %d na zařízení %s.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
cs: Změna rozlišení za běhu zatím není podporována.

en: Cannot operate without a clock
cs: Není možné fungovat bez hodin
