gst-plugins-good 1.2.1 - en to lv translation catalogue (89 entries)

en: Jack server not found
lv: Nav atrasts Jack serveris

en: Failed to decode JPEG image
lv: Neizdevās atkodēt JPEG attēlu

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
lv: “%s” izpilda “%s”

en: Could not connect to server
lv: Nevarēja savienoties ar serveri

en: No URL set.
lv: URL nav iestatīts.

en: Server does not support seeking.
lv: Serveris neatbalsta meklēšanu.

en: Could not resolve server name.
lv: Nevar atrast servera nosaukumu.

en: Could not establish connection to server.
lv: Nevar izveidot savienojumu ar serveri.

en: Secure connection setup failed.
lv: Neizdevās izveidot drošo savienojumu.

en: A network error occured, or the server closed the connection unexpectedly.
lv: Notika tīkla kļūda, vai serveris negaidīti aizvēra savienojumu.

en: Server sent bad data.
lv: Serveris nosūtīja sliktus datus.

en: Internal data stream error.
lv: Iekšēja datu plūsmas kļūda.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
lv: Nav vai nederīgs ievades audio, AVI straume tiks bojāta.

en: This file contains no playable streams.
lv: Šī datne nesatur nevienu atskaņojamu straumi.

en: This file is invalid and cannot be played.
lv: Šī datne ir nederīga un to nevar atskaņot.

en: Cannot play stream because it is encrypted with PlayReady DRM.
lv: Nevar atskaņot straumi, jo tā ir šifrēta ar PlayReady DRM.

en: This file is corrupt and cannot be played.
lv: Šī datne ir bojāta un to nevar atskaņot.

en: Invalid atom size.
lv: Nederīgs atoma izmērs.

en: This file is incomplete and cannot be played.
lv: Šī datne ir nepabeigta un to nevar atskaņot.

en: The video in this file might not play correctly.
lv: Video šajā datnē varētu tikt atskaņots nepareizi.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
lv: Šī datne satur pārāk daudz straumju. Tiek atskaņota tikai pirmā %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
lv: Netika atrasta atbalstīta straume. Iespējams, jums jāinstalē GStreamer RTSP paplašinājuma spraudni Real media straumēm.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
lv: Netika atrasta atbalstīta straume. Iespējams, jums jāatļauj vairāk transporta protokoli vai arī trūkst GStreamer RTSP paplašinājuma spraudnis.

en: Internal data flow error.
lv: Iekšēja datu plūsmas kļūda.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
lv: Nevarēja atvērt audio ierīci atskaņošanai. Ierīci pašlaik izmanto cita lietotne.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
lv: Nevar atvērt audio ierīci atskaņošanai. Jums nav nepieciešamās atļaujas, lai atvērtu ierīci.

en: Could not open audio device for playback.
lv: Nevarēja atvērt audio ierīci atskaņošanai.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
lv: Nevar atvērt audio ierīci atskaņošanai. Šī Atvērtās Skaņas Sistēmas versija neatbalsta šo elementu.

en: Playback is not supported by this audio device.
lv: Šī audio ierīce neatbalsta atskaņošanu.

en: Audio playback error.
lv: Audio atskaņošanas kļūda.

en: Recording is not supported by this audio device.
lv: Šī audio ierīce neatbalsta ierakstīšanu.

en: Error recording from audio device.
lv: Kļūda, ierakstot no audio ierīces.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
lv: Nevar atvērt audio ierīci ierakstīšanai. Jums nav nepieciešamo piekļuves tiesību, lai atvērtu ierīci.

en: Could not open audio device for recording.
lv: Nevarēja atvērt audio ierīci ierakstīšanai.

en: Record Source
lv: Ierakstīšanas avots

en: Microphone
lv: Mikrofons

en: Line In
lv: Skaņas ieeja

en: Internal CD
lv: Iekšējais CD

en: SPDIF In
lv: SPDIF ieeja

en: AUX 1 In
lv: AUX 1 ieeja

en: AUX 2 In
lv: AUX 2 ieeja

en: Codec Loopback
lv: Kodeka atgriezeniskais cikls

en: SunVTS Loopback
lv: SunVTS atgriezeniskais cikls

en: Volume
lv: Skaļums

en: Gain
lv: Pieaugums

en: Monitor
lv: Monitors

en: Built-in Speaker
lv: Iebūvētais skaļrunis

en: Headphone
lv: Austiņas

en: Line Out
lv: Skaņas izeja

en: SPDIF Out
lv: SPDIF izeja

en: AUX 1 Out
lv: AUX 1 izeja

en: AUX 2 Out
lv: AUX 2 izeja

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
lv: Radās kļūda, nolasot %d baitus no ierīces “%s”.

en: Failed to enumerate possible video formats device '%s' can work with
lv: Neizdevās uzskaitīt iespējamos video formātus, ar ko var strādāt “%s”

en: Could not map buffers from device '%s'
lv: Nevar izvietot buferus no ierīces “%s”

en: The driver of device '%s' does not support the IO method %d
lv: Ierīces "%s" draiveris neatbalsta IO metodi %d

en: The driver of device '%s' does not support any known IO method.
lv: Ierīces “%s” draiveris neatbalsta nevienu zināmo ierakstīšanas metodi.

en: Device '%s' is busy
lv: Ierīce “%s” ir aizņemta

en: Device '%s' cannot capture at %dx%d
lv: Ierīce “%s” nevar tvert ar %dx%d

en: Device '%s' cannot capture in the specified format
lv: Ierīce “%s” nevar tvert norādītajā formātā

en: Could not get parameters on device '%s'
lv: Nevar nolasīt parametrus no ierīces “%s”

en: Video device did not accept new frame rate setting.
lv: Video ierīce nepieņēma jaunos kadru ātruma iestatījumus.

en: Failed to get settings of tuner %d on device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt skaņotāja %d iestatījumus no ierīces “%s”.

en: Error getting capabilities for device '%s'.
lv: Kļūda, saņemot iespējas no ierīces “%s”.

en: Device '%s' is not a tuner.
lv: Ierīce “%s” nav skaņotājs.

en: Failed to get radio input on device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt radio ievadi uz ierīces “%s”.

en: Failed to set input %d on device %s.
lv: Neizdevās iestatīt ievadi %d uz ierīces %s.

en: Failed to change mute state for device '%s'.
lv: Neizdevās mainīt apklusināšanas stāvokli ierīcei “%s”.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
lv: Radās kļūda, saņemot ierīces “%s” iespējas: iespējams tas nav v4I2 draiveris. Pārbaudiet vai tas ir v4I1 draiveris.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
lv: Neizdevās noteikt atribūtus ievadei %d no ierīces %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt skaņotāja %d iestatījumus no ierīces “%s”.

en: Failed to query norm on device '%s'.
lv: Neizdevās noskaidrot normu ierīcei “%s”.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
lv: Neizdevās iegūt kontroles atribūtus ierīcei “%s”.

en: Cannot identify device '%s'.
lv: Nevar atpazīt ierīci “%s”.

en: This isn't a device '%s'.
lv: Šī nav ierīce “%s”.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
lv: Nevarēja atvērt ierīci “%s” lasīšanai vai rakstīšanai.

en: Device '%s' is not a capture device.
lv: Ierīce “%s” nav ierakstīšanas ierīce.

en: Device '%s' is not a output device.
lv: Ierīce “%s” nav izvades ierīce.

en: Failed to set norm for device '%s'.
lv: Neizdevās iestatīt normu ierīcei “%s”.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt pašreizējo atskaņošanas frekvenci no ierīces “%s”.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
lv: Neizdevās iestatīt ierīces “%s” pašreizējo skaņotāja frekvenci uz %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt signāla stiprumu no ierīces “%s”.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt vadīklas vērtību %d ierīcei “%s”.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
lv: Neizdevās iestatīt vērtību %d vadīklai %d no ierīces “%s”.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
lv: Neizdevās saņemt pašreizējo ievadi no ierīces “%s”. Iespējams tā ir radio ierīce

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
lv: Neizdevās saņemt pašreizējo izvadu no ierīces “%s”. Iespējams tā ir radio ierīce

en: Failed to set output %d on device %s.
lv: Neizdevās iestatīt izvadi %d uz ierīces %s.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
lv: Izšķirtspējas mainīšana izpildlaikā pašlaik netiek atbalstīta.

en: Cannot operate without a clock
lv: Nevar veikt darbības bez pulksteņa
