gst-plugins-good 0.10.28.2 - en to hr translation catalogue (73 entries)

en: Failed to decode JPEG image
hr: Nisam uspio dekodirati JPEG sliku

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
hr: „%s” („%s”)

en: Could not connect to server
hr: Ne mogu se spojiti na poslužitelj

en: No URL set.
hr: Nije postavljen URL.

en: Server does not support seeking.
hr: Poslužitelj ne podržava traženje

en: Could not resolve server name.
hr: Rezolucija imena poslužitelja nije moguća.

en: Could not establish connection to server.
hr: Ne mogu ostvariti vezu prema poslužitelju.

en: Secure connection setup failed.
hr: Postavljanje sigurne veze nije uspjelo.

en: A network error occured, or the server closed the connection unexpectedly.
hr: Dogodila se greška mreže, ili je poslužitelj neočekivano zatvorio vezu.

en: Server sent bad data.
hr: Poslužitelj je poslao neispravne podatke.

en: Internal data stream error.
hr: Greška unutarnjeg niza podataka.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
hr: AVI niz nema ili ima neispravan ulazni zvuk, zbog čega je oštećen.

en: This file contains no playable streams.
hr: Datoteka ne sadrži nizove koji se mogu reproducirati.

en: This file is invalid and cannot be played.
hr: Datoteka je neispravna i ne može se reproducirati.

en: This file is corrupt and cannot be played.
hr: Datoteka je oštećena i ne može se reproducirati.

en: Invalid atom size.
hr: Neispravna veličina elementa.

en: This file is incomplete and cannot be played.
hr: Ova datoteka je nepotpuna i ne može se reproducirati.

en: The video in this file might not play correctly.
hr: Videozapis u ovoj datoteci se možda neće ispravno reproducirati.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
hr: Ova datoteka sadrži previše nizova. Reproduciram samo prvih %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
hr: Nisu pronađeni podržani nizovi. Morate instalirati GStreamer RTSP priključak proširenja za Real medijske nizove.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
hr: Nisu pronađeni podržani nizovi. Morate dozvoliti više protokola prijenosa ili vam možda nedostaje odgovarajući GStreamer RTSP priključak proširenja.

en: Internal data flow error.
hr: Greška unutarnjeg toka podataka.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
hr: Ne mogu otvoriti zvučni uređaj za reprodukciju. Uređaj trenutno koristi drugi program.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
hr: Ne mogu otvoriti zvučni uređaj za reprodukciju. Nemate dozvole za otvaranje uređaja.

en: Could not open audio device for playback.
hr: Ne mogu otvoriti zvučni uređaj za reprodukciju.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
hr: Ne mogu otvoriti zvučni uređaj za reprodukciju. Ovaj element ne podržava ovu inačicu Open Sound System sustava.

en: Playback is not supported by this audio device.
hr: Ovaj zvučni uređaj ne podržava reprodukciju.

en: Audio playback error.
hr: Greška reprodukcije zvuka.

en: Recording is not supported by this audio device.
hr: Ovaj zvučni uređaj ne podržava snimanje.

en: Error recording from audio device.
hr: Greška snimanja sa zvučnog uređaja.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
hr: Ne mogu otvoriti zvučni uređaj za snimanje. Nemate dozvole za otvaranje uređaja.

en: Could not open audio device for recording.
hr: Ne mogu otvoriti zvučni uređaj za snimanje.

en: Record Source
hr: Izvor snimanja

en: Microphone
hr: Mikrofon

en: Line In
hr: Linijski ulaz

en: Internal CD
hr: Interni CD

en: SPDIF In
hr: SPDIF ulaz

en: AUX 1 In
hr: AUX 1 ulaz

en: AUX 2 In
hr: AUX 2 ulaz

en: Volume
hr: Glasnoća

en: Gain
hr: Pojačanje

en: Monitor
hr: Nadzor

en: Built-in Speaker
hr: Ugrađeni zvučnik

en: Headphone
hr: Slušalica

en: Line Out
hr: Linijski izlaz

en: SPDIF Out
hr: SPDIF izlaz

en: AUX 1 Out
hr: AUX 1 izlaz

en: AUX 2 Out
hr: AUX 2 izlaz

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
hr: Greška čitanja %d bajtova s uređaja „%s”.

en: Could not map buffers from device '%s'
hr: Ne mogu mapirati međuspremnike iz uređaja „%s”

en: Could not get parameters on device '%s'
hr: Nisam uspio dobiti parametre uređaja „%s”

en: Failed to set input %d on device %s.
hr: Nisam uspio postaviti ulaz %d na uređaj %s.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
hr: Greška dobivanja mogućnosti uređaja „%s”: To nije v4l2 upravljački program. Provjerite je li v4l1 upravljački program.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
hr: Nisam uspio ispitati svojstva ulaza %d uređaja %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
hr: Nisam uspio dobiti postavke birača %d uređaja „%s”.

en: Failed to query norm on device '%s'.
hr: Nisam uspio ispitati norm na uređaju „%s”.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
hr: Nisam uspio dobiti svojstva upravljanja na uređaju „%s”.

en: Cannot identify device '%s'.
hr: Ne mogu identificirati uređaj „%s”.

en: This isn't a device '%s'.
hr: Ovo nije uređaj „%s”.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
hr: Ne mogu otvoriti uređaj „%s” za čitanje i pisanje.

en: Device '%s' is not a capture device.
hr: Uređaj „%s” nije uređaj za snimanje.

en: Device '%s' is not a output device.
hr: Uređaj „%s” nije izlazni uređaj.

en: Failed to set norm for device '%s'.
hr: Nisam uspio postaviti norm za uređaj „%s”.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
hr: Nisam uspio dobiti trenutnu frekvenciju birača za uređaj „%s”.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
hr: Nisam uspio postaviti trenutnu frekvenciju birača za uređaj „%s” na %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
hr: Nisam uspio dobiti snagu signala za uređaj „%s”.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
hr: Nisam uspio dobiti vrijednost za kontrolu %d na uređaju „%s”.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
hr: Nisam uspio postaviti vrijednost %d za kontrolu %d na uređaju „%s”.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
hr: Nisam uspio dobiti trenutni ulaz na uređaju „%s”. Možda je to radio uređaj

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
hr: Nisam uspio dobiti trenutni izlaz na uređaju „%s”. Možda je to radio uređaj

en: Failed to set output %d on device %s.
hr: Nisam uspio postaviti izlaz %d na uređaj %s.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
hr: Promjena rezolucije pri izvođenju još nije podržana.

en: Cannot operate without a clock
hr: Ne mogu raditi bez takta
