gst-plugins-good 0.10.28.2 - en to lv translation catalogue (73 entries)

en: Failed to decode JPEG image
lv: Neizdevās atkodēt JPEG attēlu

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
lv: "%s"ko "%s"

en: Could not connect to server
lv: Nevar savienoties ar serveri

en: No URL set.
lv: URL nav uzstādīts.

en: Server does not support seeking.
lv: Serveris neatbalsta meklēšanu.

en: Could not resolve server name.
lv: Nevar atpazīt servera nosaukumu.

en: Could not establish connection to server.
lv: Nevar izveidot savienojumu ar serveri.

en: Secure connection setup failed.
lv: Drošā savienojuma izveidošana neizdevās.

en: A network error occured, or the server closed the connection unexpectedly.
lv: Notika tīkla kļūda, vai serveris negaidīti aizvēra savienojumu.

en: Server sent bad data.
lv: Serveris nosūtija sliktus datus.

en: Internal data stream error.
lv: Iekšējās datu plūsmas kļūda.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
lv: Nav neviena vai nederīgs ievades audio, AVI straume tiks bojāta.

en: This file contains no playable streams.
lv: Šis fails nesatur nevienu atskaņojamu straumi.

en: This file is invalid and cannot be played.
lv: Šis fails ir nederīgs un nevar tikt atskaņots.

en: This file is corrupt and cannot be played.
lv: Šis fails ir bojāts un nevar tikt atskaņots.

en: Invalid atom size.
lv: Nederīgs atoma izmērs.

en: This file is incomplete and cannot be played.
lv: Šis pails ir nepabeigts un nevar tikt atskaņots.

en: The video in this file might not play correctly.
lv: Video šajā failā var tikt atskaņots nepareizi.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
lv: Šis fails satur pārāk daudz straumes. Tiek atskaņota tikai pirmā %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
lv: Netika atrasta atbalstīta straume. Iespējams jums jāinstalē GStreamer RTSP paplašinājuma spraudni priekš Real media straumēm.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
lv: Netika atrasta atbalstīta straume. Jums iespējams jāatļauj vairāk transporta protokoli vai arī trūkst GStreamer RTSP paplašinājuma spraudnis.

en: Internal data flow error.
lv: Iekšējā datu plūsmas kļūda.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
lv: Nav iespējams atvērt audio ierīci atskaņošanai. Ierīci pašlaik izmanto cita programma.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
lv: Nav iespējams atvērt audio ierīci atskaņošanai. Jums nav nepieciešamās atļaujas, lai atvērtu ierīci.

en: Could not open audio device for playback.
lv: Nav iespējams atvērt audio ierīci atskaņošanai.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
lv: Nav iespējams atvērt audio ierīci atskaņošanai. Šī Atvērtās Skaņas Sistemas versija neatbalsta šo elementu.

en: Playback is not supported by this audio device.
lv: Šī audio ierīce neatbalsta atskaņošanu.

en: Audio playback error.
lv: Audio atskaņošanas kļūda.

en: Recording is not supported by this audio device.
lv: Šī audio ierīce neatablsta ierkastīšanu.

en: Error recording from audio device.
lv: Kļūda ierakstot no audio iekārtas.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
lv: Nevar atvērt audio ierīci ierakstīšanai. Jums nav nepieciešamo piekļuves tiesību, lai atvērtu ierīci.

en: Could not open audio device for recording.
lv: Nevarēja atvērt audio ierīci ierakstīšanai.

en: Record Source
lv: Ierakstīšanas avots

en: Microphone
lv: Mikrofons

en: Line In
lv: Līnijas ieeja

en: Internal CD
lv: Iekšējais CD

en: SPDIF In
lv: SPDIF ieeja

en: AUX 1 In
lv: AUX 1 ieeja

en: AUX 2 In
lv: AUX 2 ieeja

en: Volume
lv: Skaļums

en: Gain
lv: Pieaugums

en: Monitor
lv: Monitors

en: Built-in Speaker
lv: Iebūvētais skaļrunis

en: Headphone
lv: Austiņas

en: Line Out
lv: Skaņas izeja

en: SPDIF Out
lv: SPDIF izeja

en: AUX 1 Out
lv: AUX 1 izeja

en: AUX 2 Out
lv: AUX 2 izeja

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
lv: Radās kļūda nolasot %d baitus no ierīces "%s".

en: Could not map buffers from device '%s'
lv: Nevar izvietot buferus no ierīces "%s"

en: Could not get parameters on device '%s'
lv: Nevar nolasīt parametrus no ierīces "%s"

en: Failed to set input %d on device %s.
lv: Neizdevās uzstādīt ievadi %d uz ierīces %s.

en: Cannot identify device '%s'.
lv: Nevar atpazīt ierīci "%s"

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
lv: Radās kļūda saņemot ierīces "%s" iespējas: Iespējams tas nav v4I2 draiveris. Pārbaudiet vai tas ir v4I1 draiveris.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
lv: Neizdevās noteikt atribūtus ievadei %d no ierīces %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt skaņotāja %d uzstādījumus no ierīces "%s".

en: Failed to query norm on device '%s'.
lv: Neizdevās noskaidrot normu ierīcei "%s".

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
lv: Neizdevās iegūt kontroles atribūtus ierīcei "%s".

en: This isn't a device '%s'.
lv: Šī nav ierīce "%s"

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
lv: Nevarēja atvērt ierīci "%s" lasīšanai vai rakstīšanai.

en: Device '%s' is not a capture device.
lv: Ierīce "%s" nav ierakstīšanas ierīce.

en: Device '%s' is not a output device.
lv: Ierīce "%s" nav izvades ierīce.

en: Failed to set norm for device '%s'.
lv: Neizdevās uzstādīt normu ierīcei "%s".

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt pašreizējo atkaņošanas frekvenci no ierīces "%s".

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
lv: Neizdevās uzstādīt ierīces "%s" pašreizējo atkaļošanas frekvenci uz %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt signāla stiprumu no ierīces "%s".

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
lv: Neizdevās saņemt kontroles vērtību %d ierīcei "%s".

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
lv: Neizdevās uzstādīt vērtību %d kontrolei %d no ierīces "%s".

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
lv: Neizdevās saņemt pašreizējo ievadi no ierīces "%s". Iespējams tā ir radio ierīce

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
lv: Neizdevās saņemt pašreizējo izvadu no ierīces "%s". Iespējams tā ir radio ierīce

en: Failed to set output %d on device %s.
lv: Neizdevās uzstādīt izvadu %d uz ierīces %s.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
lv: Izšķirtspējas mainīšana izpildlaikā pašalik netiek atbalstīta.

en: Cannot operate without a clock
lv: Nevar veikt darbības bez pulksteņa
