gst-plugins-good-0.10.18.2 - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Failed to decode JPEG image
eu: Huts egin du JPEG irudia deskodetzean

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
eu: '%s' - '%s'

en: Could not connect to server
eu: Ezin izan da konektatu zerbitzariarekin

en: Internal data stream error.
eu: Datu-korrontearen barne-errorea.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
eu: Ez dago audio-sarrerarik, edo baliogabea da. AVI korrontea hondatua egongo da.

en: This file contains no playable streams.
eu: Fitxategi horretan ez dago erreproduzi daitekeen korronterik.

en: This file is invalid and cannot be played.
eu: Fitxategi hau ez da baliozkoa eta ezin da erreproduzitu.

en: This file is corrupt and cannot be played.
eu: Fitxategi hau hondatua dago, eta ezin da erreproduzitu.

en: This file is incomplete and cannot be played.
eu: Fitxategi hau osatu gabea dago, eta ezin da erreproduzitu.

en: The video in this file might not play correctly.
eu: Litekeena da fitxategi honetako bideoa ez behar bezala erreproduzitzea.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
eu: Fitxategi horrek korronte gehiegi ditu. Erreproduzitu soilik lehen %d(r)ak

en: Internal data flow error.
eu: Datu-fluxuaren barne-errorea.

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
eu: Ez da onartutako korronterik aurkitu. GStreamer RTSP hedapena instalatu beharko duzu Real multimediako korronteentzako.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
eu: Ez da onartutako korronterik aurkitu. Garraioko protokolo gehiago baimentzea behar da edo GStreamer RTSP hedapen egokia falta zaizu.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki erreproduzitzeko. Beste aplikazio batek darabil gailua.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki erreproduzitzeko. Ez duzu baimenik gailua irekitzeko.

en: Could not open audio device for playback.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki erreproduzitzeko.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki erreproduzitzeko. Elementu honek ez du onartzen Open Sound System-en bertsio hau.

en: Playback is not supported by this audio device.
eu: Audio gailu honek ez du erreproduzitzea onartzen.

en: Audio playback error.
eu: Errorea audioa erreproduzitzean.

en: Recording is not supported by this audio device.
eu: Audio gailu honek ez du grabatzea onartzen.

en: Error recording from audio device.
eu: Errorea audioko gailutik grabatzean.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki grabatzeko. Ez duzu baimenik gailua irekitzeko.

en: Could not open audio device for recording.
eu: Ezin izan da audioaren gailua ireki grabatzeko.

en: Record Source
eu: Grabazioaren iturburua

en: Microphone
eu: Mikrofonoa

en: Line In
eu: Sarrerako linea

en: Internal CD
eu: Barneko CDa

en: SPDIF In
eu: SPDIF sarrera

en: AUX 1 In
eu: 1. sarrera lagungarria

en: AUX 2 In
eu: 2. sarrera lagungarria

en: Volume
eu: Bolumena

en: Gain
eu: Irabazia

en: Monitor
eu: Monitorea

en: Built-in Speaker
eu: Barneko bozgorailua

en: Headphone
eu: Entzungailua

en: Line Out
eu: Irteerako linea

en: SPDIF Out
eu: SPDIF irteera

en: AUX 1 Out
eu: 1. irteera lagungarria

en: AUX 2 Out
eu: 2. irteera lagungarria

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
eu: Errorea gertatu da '%2$s' gailuan %1$d byte irakurtzean.

en: Could not map buffers from device '%s'
eu: Ezin izan dira '%s' gailuaren bufferrak mapatu.

en: Could not get parameters on device '%s'
eu: Ezin izan dira '%s' gailuaren parametroak eskuratu

en: Failed to set input %d on device %s.
eu: Huts egin du '%2$s' gailuko %1$d. sarrera ezartzean.

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
eu: Errorea gertatu da '%s' gailuaren ahalmena eskuratzean: Ez da v4l2 kontrolatzaile bat. Begiratu v4l1 kontrolatzaile bat den.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
eu: Huts egin du %2$s gailuko %1$d. sarreraren atributuak kontsultatzean

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
eu: Huts egin du '%2$s' gailuko %1$d. sintonizadorearen ezarpenak eskuratzean.

en: Failed to query norm on device '%s'.
eu: Huts egin du '%s' gailuaren araua kontsultatzean.

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
eu: Huts egin dut '%s' gailuaren kontrol-atributuak eskuratzean.

en: Cannot identify device '%s'.
eu: Ezin da '%s' gailua identifikatu.

en: This isn't a device '%s'.
eu: Hau ez da '%s' gailu bat.

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
eu: Ezin izan da '%s' gailua ireki irakurtzeko eta idazteko.

en: Device '%s' is not a capture device.
eu: '%s' gailua ez da kaptura-gailu bat.

en: Device '%s' is not a output device.
eu: '%s' gailua ez da irteerako gailu bat.

en: Failed to set norm for device '%s'.
eu: Huts egin du '%s' gailuaren araua ezartzean.

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
eu: Huts egin du '%s' gailuaren uneko sintonizazio-frekuentzia eskuratzean.

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
eu: Huts egin du '%s' gailuaren uneko sintonizazio-frekuentzia %lu Hz-tan ezartzean.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
eu: Huts egin du '%s' gailuaren seinalearen indarra eskuratzean.

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
eu: Huts egin du '%2$s' gailuko %1$d. kontrolaren balioa eskuratzean.

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
eu: Huts egin du '%3$s' gailuko %2$d. kontrolaren %1$d. balioa eskuratzean.

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
eu: Huts egin du '%s' gailuko uneko sarrera eskuratzean. Litekeena da irrati-gailu bat izatea.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
eu: Oraindik ez dago onartua exekutatu bitartean bereizmena aldatzea.

en: Cannot operate without a clock
eu: Ezin du funtzionatu erlojurik gabe
