gst-plugins-good-0.10.26.2 - en to cs translation catalogue (65 entries)

note: TRANSLATORS: 'song title' by 'artist name'
en: '%s' by '%s'
cs: "%s" od "%s"

en: Failed to decode JPEG image
cs: Nezdařilo se dekódování obrázku JPEG

en: Could not connect to server
cs: Nezdařilo se spojení se serverem

en: Server does not support seeking.
cs: Server nepodporuje hledání.

en: Could not resolve server name.
cs: Nezdařil se překlad názvu serveru.

en: Could not establish connection to server.
cs: Nezdařilo se navázání spojení se serverem.

en: Secure connection setup failed.
cs: Zabezpečené připojení selhalo.

en: A network error occured, or the server closed the connection unexpectedly.
cs: Došlo k síťové chybě, nebo server neočekávaně ukončil spojení.

en: Server sent bad data.
cs: Server odeslal chybná data.

en: No URL set.
cs: Nenastaveno URL.

en: Internal data stream error.
cs: Vnitřní chyba datového proudu.

en: No or invalid input audio, AVI stream will be corrupt.
cs: Žádný nebo neplatný zvukový vstup, proud AVI bude poškozen.

en: This file contains no playable streams.
cs: Tento soubor neobsahuje hratelné proudy.

en: This file is invalid and cannot be played.
cs: Tento soubor je neplatný a nelze jej přehrát.

en: This file is corrupt and cannot be played.
cs: Tento soubor je poškozen a nelze jej přehrát.

en: Invalid atom size.
cs: Atom - neplatná velikost.

en: This file is incomplete and cannot be played.
cs: Tento soubor není úplný a nelze jej přehrát.

en: The video in this file might not play correctly.
cs: Video v tomto souboru se nemusí přehrát správně.

en: This file contains too many streams. Only playing first %d
cs: Tento soubor obsahuje příliš mnoho proudů. Přehrává se pouze první %d

en: No supported stream was found. You might need to install a GStreamer RTSP extension plugin for Real media streams.
cs: Nebyl nalezen žádný podporovaný proud. Bude patrně nutné nainstalovat zásuvný modul rozšíření GStreamer RTSP pro multimediální proudy Real.

en: No supported stream was found. You might need to allow more transport protocols or may otherwise be missing the right GStreamer RTSP extension plugin.
cs: Nebyl nalezen žádný podporovaný proud. Patrně bude nutné povolit více přenosových protokolů, jinak asi bude scházet potřebný zásuvný modul rozšíření GStreamer RTSP.

en: Internal data flow error.
cs: Vnitřní chyba datového toku.

en: Could not open audio device for playback. Device is being used by another application.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít k přehrávání. Zařízení je používáno jinou aplikací.

en: Could not open audio device for playback. You don't have permission to open the device.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít k přehrávání. Nemáte oprávnění k otevření zařízení.

en: Could not open audio device for playback.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít ke čtení.

en: Could not open audio device for recording. You don't have permission to open the device.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít k nahrávání. Nemáte oprávnění k otevření zařízení.

en: Could not open audio device for recording.
cs: Zvukové zařízení nelze otevřít k nahrávání.

en: Could not open audio device for playback. This version of the Open Sound System is not supported by this element.
cs: Nezdařilo se otevření zvukového zařízení k přehrávání. Tato verze Open Sound System není příslušným prvkem podporována.

en: Playback is not supported by this audio device.
cs: Přehrávání není tímto zvukovým zařízením podporováno.

en: Audio playback error.
cs: Chyba přehrávání zvuku.

en: Recording is not supported by this audio device.
cs: Toto zvukové zařízení nepodporuje nahrávání.

en: Error recording from audio device.
cs: Chyba při nahrávání ze zvukového zařízení.

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Gain
cs: Zesílení

en: Built-in Speaker
cs: Zabudovaný reproduktor

en: Headphone
cs: Sluchátko

en: Line Out
cs: Linkový výstup

en: SPDIF Out
cs: Výstup SPDIF

en: AUX 1 Out
cs: Výstup AUX 1

en: AUX 2 Out
cs: Výstup AUX 2

en: Error reading %d bytes from device '%s'.
cs: Chyba při čtení %d bajtů na zařízení "%s".

en: Could not map buffers from device '%s'
cs: Nezdařilo se mapování vyrovnávací paměti ze zařízení "%s"

en: Could not get parameters on device '%s'
cs: Nezdařilo se zjištění parametrů na zařízení "%s"

en: Failed to set input %d on device %s.
cs: Nezdařilo se nastavení vstupu "%d" na zařízení "%s".

en: Error getting capabilities for device '%s': It isn't a v4l2 driver. Check if it is a v4l1 driver.
cs: Chyba při získávání informací o schopnostech u zařízení "%s": Nejedná se o ovladač v4l2. Je nutné zkontrolovat, zda se nejedná o ovladač v4l1.

en: Failed to query attributes of input %d in device %s
cs: Nezdařilo se dotázání na vlastnosti vstupu %d na zařízení %s

en: Failed to get setting of tuner %d on device '%s'.
cs: Selhalo zjištění nastavení tuneru %d na zařízení "%s".

en: Failed to query norm on device '%s'.
cs: Nezdařilo se dotázání na norm na zařízení "%s".

en: Failed getting controls attributes on device '%s'.
cs: Nezdařilo se zjištění vlastností ovládacích prvků na zařízení "%s".

en: Cannot identify device '%s'.
cs: Nelze rozpoznat zařízení "%s".

en: This isn't a device '%s'.
cs: Toto není zařízení "%s".

en: Could not open device '%s' for reading and writing.
cs: Nelze otevřít zařízení "%s" ke čtení a k zápisu.

en: Device '%s' is not a capture device.
cs: Zařízení "%s" není záznamovým zařízením.

en: Device '%s' is not a output device.
cs: Zařízení "%s" není výstupním zařízením.

en: Failed to set norm for device '%s'.
cs: Nezdařilo se nastavení norm u zařízení "%s".

en: Failed to get current tuner frequency for device '%s'.
cs: Nezdařilo se zjištění aktuální frekvence tuneru u zařízení "%s".

en: Failed to set current tuner frequency for device '%s' to %lu Hz.
cs: Nezdařilo se nastavení aktuální frekvence tuneru u zařízení "%s" na %lu Hz.

en: Failed to get signal strength for device '%s'.
cs: Nezdařilo se zjištění síly signálu u zařízení "%s".

en: Failed to get value for control %d on device '%s'.
cs: Nezdařilo se zjištění hodnoty u ovládacího prvku "%d" na zařízení "%s".

en: Failed to set value %d for control %d on device '%s'.
cs: Nezdařilo se nastavení hodnoty "%d" u ovládacího prvku "%d" na zařízení "%s".

en: Failed to get current input on device '%s'. May be it is a radio device
cs: Nezdařilo se získání aktuálního vstupu na zařízení "%s". Možná se jedná o radiopřijímač.

en: Failed to get current output on device '%s'. May be it is a radio device
cs: Nezdařilo se získání aktuálního výstupu na zařízení "%s". Možná se jedná o radiopřijímač

en: Failed to set output %d on device %s.
cs: Nezdařilo se nastavení výstupu %d na zařízení %s.

en: Changing resolution at runtime is not yet supported.
cs: Změna rozlišení za běhu doposud není podporována.

en: Cannot operate without a clock
cs: Není možné fungovat bez hodin
